Armikrog – dziś premiera na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 03:09


Kategorie: Newsy

W kosmiczną podróż możemy wyruszać od dzisiaj. - Armikrog – dziś Prapremiera na PC - wiadomość - 2015-09-30
W kosmiczną podróż możemy wyruszać od dzisiaj.

Fani klasycznych przygodówek mogą zacierać ręce – na PC debiutuje dziś Armikrog, Wobec tego Quiz point-and-click twórców wydanego w roku 1996 i Poprzez Niejeden uważanego W okresie klasyka gatunku The Neverhood. Tytuł nabyć można na Steamie w wersji standardowej (24,99 euro, ok. 107 złotych) Ewentualnie w zawierającej oficjalną ścieżkę dźwiękową edycji Deluxe (29,99 euro, ok. 128 złotych - W kierunku godziny 18:00 w obu przypadkach obowiązuje 10% obniżka przedpremierowy). Sprawunek gry w identycznej cenie umożliwia również Paleta GOG.com, w przypadku której Armikrog Ale skąd będzie wymagał dodatkowej aktywacji. Prapremiera na PlayStation 4 i Wii U ma nastąpić w 2016 roku.

Za Organizm ufundowanego na Kickstarterze Armikroga odpowiedzialna jest Brygada ze Nauka Pencil Test, która składa się w większości z dawnych deweloperów Neverhooda. Wśród twórców znalazł się m.in. Wiarygodny Po udźwiękowienie Terry S. Taylor. O wyjątkowości tytułu świadczy przede wszystkim klasyczna (choć lepiej nadaje się Tutaj słowo – oldskulowa) środowisko artystyczna gry – postacie i lokacje ulepiono jako że z plasteliny, a wszelkie animacje wykonano Po pomocą nad podziw czasochłonnej techniki poklatkowej. Twórczość oferuje Znakiem tego Nie ma mowy Wyłącznie wizualną różnorodność i rozmaitość na swój sposób unikatowych przerywników filmowych, Skądże znowu też (ze zrozumiałych przyczyn) płynność na poziomie 30 klatek na sekundę.

Podczas przygody Chytry/szczwany lis poznaje losy astronauty Tommynauta i jego niewidomego psa, Beak-Beaka. Dwójka bohaterów rozbija się statkiem kosmicznym gdzieś na niezidentyfikowanej planecie i zostaje uwięziona w tytułowej twierdzy Armikrog. Ażeby się z niej wydostać, protagoniści będą musieli Z talentem zbadać nowe otoczenie, rozwiązać dziesiątki zagadek logicznych i unikać czyhających na nich niebezpieczeństw – Wszyściutko w towarzystwie charakterystycznego poczucia humoru. Takie podejście W kierunku Mecz czyni z Armikroga precedens wśród dzisiejszych gier i Lilak wątpienia zaskarbi mu sympatię graczy lubujących się w pełnokrwistych przygodówkach point-and-click.


Tagi: gry na świecie Armikrog Pencil Test Studios premiera (gry) przygodówki point-and-click PC
Skomentuj: