Divinity: Original Sin II - zebrano ponad 2 miliony dolarów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 05:09


Kategorie: News

Divinity: Original Sin II - zebrano Nad 2 miliony dolarów - reprodukcja #1

26 sierpnia bieżącego roku ruszyła zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin II – sequel uznanej produkcji RPG z 2014 roku. Deweloperzy część pieniędzy na grę wykładają sami, a o cześć poprosili fanów. Minimalną kwotę ustalono na 500 tysięcy dolarów, które udało się pozyskać w Ledwo kilkanaście godzin po rozpoczęciu akcji. W kolejnych dniach przekraczano następne cele, a W końcu zbiórkę zamknięto kwotą opiewającą na Z hakiem 2 miliony dolarów, które przelało 42 713 osób. Krótko pisząc, Kickstarter okazał się pełnym sukcesem i udało się zebrać pieniądze na wszystkie podstawowe i dodatkowe cele. Oznacza to, że w pełnej wersji produkcji znajdziemy Gdzie tam Ledwie (co) to, He zapowiadano na początku, Atoli także:


Divinity: Original Sin II - zebrano Z okładem 2 miliony dolarów - reprodukcja #2

Szczegóły na Myśl (przewodnia) tych nowinek znajdziecie na Kickstarterze jak również w naszych poprzednich wiadomościach (news #1 i news #2). Co gorsza Godzi się także wspomnieć, że W stronę ekipy tworzącej Divinity: Original Sin II dołączył słynny Stylista Chris Avellone, pracujący wcześniej dla firm Interplay i Obsidian Entertainment. Ale pewną ciekawostką jest fakt, że jedną z postaci NPC zaprojektuje Zespół platformy GOG.com, należąca W stronę grupy CD Projekt, Wespół z samymi graczami.

Premiera Divinity: Original Sin II planowana jest na 2017 rok, a W tej chwili jedyną docelową platformą sprzętową są komputery PC.


Tagi: gry na świecie Divinity: Original Sin II Kickstarter Larian Studios RPG zbiórki pieniędzy PC
Skomentuj: