Divinity: Original Sin II - zebrano ponad 2 miliony dolarów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 05:09


Kategorie: News

Divinity: Original Sin II - zebrano Z nadwyżką 2 miliony dolarów - objaśnienie #1

26 sierpnia bieżącego roku ruszyła zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin II – sequel uznanej produkcji RPG z 2014 roku. Deweloperzy część pieniędzy na grę wykładają sami, a o cześć poprosili fanów. Minimalną kwotę ustalono na 500 tysięcy dolarów, które udało się pozyskać w Ledwo kilkanaście godzin po rozpoczęciu akcji. W kolejnych dniach przekraczano następne cele, a Niedwuznacznie zbiórkę zamknięto kwotą opiewającą na Więcej niż 2 miliony dolarów, które przelało 42 713 osób. Krótko pisząc, Kickstarter okazał się pełnym sukcesem i udało się zebrać pieniądze na wszystkie podstawowe i dodatkowe cele. Oznacza to, że w pełnej wersji produkcji znajdziemy Gdzie tam Ale to, Hę zapowiadano na początku, Feler także:


Divinity: Original Sin II - zebrano Z nadwyżką 2 miliony dolarów - tablica #2

Szczegóły na Zagadnienie tych nowinek znajdziecie na Kickstarterze tudzież w naszych poprzednich wiadomościach (news #1 i news #2). Co gorsza Należałoby także wspomnieć, że W kierunku ekipy tworzącej Divinity: Original Sin II dołączył słynny Autor Chris Avellone, pracujący wcześniej dla firm Interplay i Obsidian Entertainment. Tymczasem pewną ciekawostką jest fakt, że jedną z postaci NPC zaprojektuje Obsługa platformy GOG.com, należąca W kierunku grupy CD Projekt, Razem z samymi graczami.

Premiera Divinity: Original Sin II planowana jest na 2017 rok, a W bieżącej chwili jedyną docelową platformą sprzętową są komputery PC.


Tagi: gry na świecie Divinity: Original Sin II Kickstarter Larian Studios RPG zbiórki pieniędzy PC
Skomentuj: