Fallout 4 – zobacz nagranie prezentujące atrybut charyzmy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 06:09


Kategorie: Najnowsze

Przeszło dwa tygodnie temu, Zakład Bethesda rozpoczęła serię animowanych krótkometrażówek, w przekomiczny sposób przedstawiających poszczególne atrybuty bohatera Fallouta 4, będące elementem świetnie znanego fanom serii systemu S.P.E.C.I.A.L. Na tej pory opublikowane odcinki skupiały się na sile, percepcji i wytrzymałości. Udostępniony dziś Wideoklip VCR przybliża nam z kolei zalety posiadania wysokiej charyzmy, która jest bezcenna dla osób stawiających na mniej siłowe metody rozwiązywania problemów w postapokaliptycznym świecie.

Charyzma ułatwia życie graczom w Niejeden sytuacjach. Dzięki Ojoj wysokiemu poziomowi możemy wynegocjować niższe ceny u sprzedawców tudzież otrzymać od nich specjalne oferty. Cecha pozwoli nam również wpływać pośrednio na innych npc-ów, Ale skąd Chociaż zyskamy dzięki niemu przyjaciół, Słaba/ujemna/zła strona czegoś będziemy w stanie przekonać ich Na wykonania Podczas nas często brudnej i nieprzyjemnej roboty, unikając tym samym np. niepotrzebnego rozlewu krwi. Urok umożliwia nam również równowaga atakujących nas dzikich zwierząt, a także uodparnia na uzależnienia od niektórych używek.

Trzy ostatnie filmiki z serii, które obejrzymy w najbliższym czasie, skupią się na inteligencji, zręczności i szczęściu postaci. Prapremiera Fallouta 4 planowana jest na 10 listopada. Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One tudzież komputerach PC.

  1. Oficjalna Ściana Fallout 4
  2. Fallout 4 – komependium wiedzy

Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Fallout 4 trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: