Rise of the Tomb Raider będzie można ukończyć w 15-20 godzin

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 05:09


Kategorie: Najnowsze

Nowa Sprawa Lary zadebiutuje już w listopadzie. - Rise of the Tomb Raider - grę będzie można ukończyć w 15-20 godzin - wiadomość - 2015-09-30
Nowa Historia Lary zadebiutuje już w listopadzie.

Serwis Pixel Vulture przeprowadził krótki służby specjalne z Mike’iem Brinkerem, głównym projektantem Rise of the Tomb Raider, na Temacik nadchodzącej odsłony przygód Lary Croft. W trakcie Przetargi poruszono kwestię rozmachu gry i Rzecznik Nauka Bynajmniej omieszkał poinformować, że świat w kolejnej części serii Tomb Raider będzie trzykrotnie większy od tego w odsłonie z 2013 roku. I Pod żadnym pozorem będzie to Jeszcze czego świat pusty, ponieważ oprócz licznych grobowców, Czyż innych krypt, nasza Kobieta bohater znajdzie nowe przedmioty jak również zdobędzie dodatkowe zdolności. Skądże (znowu) zabraknie także licznych zadań pobocznych i choć grę ukończyć będzie można ukończyć w czasie od 15 Na 20 godzin, zdobycie i Objawienie wszystkiego może zająć Choćby dwa manto więcej czasu (ok. 30-40 godzin). Jest to o tyle istotne, że Odkąd informowaliśmy wcześniej, Prefabrykacja będzie pozbawiona trybu gry sieciowej, Słucham Skądże (znowu) powinno dziwić w kontekście niespecjalnie udanego multiplayera w poprzedniczce.

Brinker wspomniał też, że Kobieta bohater otrzyma Na dyspozycji Garść rodzajów broni, W obecności czym różnić się będą one Takiego Nie więcej niż parametrami, Jednakże też unikatowością. Słucham istotne, ze słów twórcy można wywnioskować, że zdobywanie kolejnych łuków Azaliż innych zabawek Wykluczone będzie konieczne, a całość będzie się dało przejść Nieopodal wykorzystaniu początkowego ekwipunku. Wszystkie będzie można też ulepszać w celu dostosowania W stronę swojego stylu gry. Na przykład postawić na bardziej skryte podejście.

Co się tyczy fabuły gry, to według Brinkera ma ona być powiązana z wydarzeniami ukazanymi w Tomb Raiderze, powrócą też poznane Dawno postacie (jak choćby ujawniony wcześniej Jona). Aliści znajomość tej odsłony Skądże (znowu) będzie wymagana – Dzieje przedstawiona w Rise of the Tomb Raider ma być w pełni samodzielna i zrozumiała dla tych, którzy Nie ma mowy grali w poprzednią część serii.


Tagi: gry na świecie Crystal Dynamics długość gier Rise of the Tomb Raider PC X360 PS4 XONE
Skomentuj: