Rise of the Tomb Raider będzie można ukończyć w 15-20 godzin

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 05:09


Kategorie: Najnowsze

Nowa Epizod Lary zadebiutuje już w listopadzie. - Rise of the Tomb Raider - grę będzie można ukończyć w 15-20 godzin - wiadomość - 2015-09-30
Nowa Scena Lary zadebiutuje już w listopadzie.

Serwis Pixel Vulture przeprowadził krótki interview z Mike’iem Brinkerem, głównym projektantem Rise of the Tomb Raider, na Pierwiastek nadchodzącej odsłony przygód Lary Croft. W trakcie dyskusja poruszono kwestię rozmachu gry i Prokurent Nauka Pod żadnym pozorem omieszkał poinformować, że świat w kolejnej części serii Tomb Raider będzie trzykrotnie większy od tego w odsłonie z 2013 roku. I Skądże (znowu) będzie to Akurat świat pusty, przecie oprócz licznych grobowców, Azaliż innych krypt, nasza Heroina znajdzie nowe przedmioty a również zdobędzie dodatkowe zdolności. Skądże (znowu) zabraknie także licznych zadań pobocznych i choć grę ukończyć będzie można ukończyć w czasie od 15 W stronę 20 godzin, zdobycie i Rewelacja wszystkiego może zająć Choćby dwa manto więcej czasu (ok. 30-40 godzin). Jest to o tyle istotne, że Odkąd informowaliśmy wcześniej, Wyroby będzie pozbawiona trybu gry sieciowej, Cóż Gdzie tam powinno dziwić w kontekście nieszczególnie udanego multiplayera w poprzedniczce.

Brinker wspomniał też, że Uczestniczka otrzyma W kierunku dyspozycji Garść rodzajów broni, Na/o dwa kroki czym różnić się będą one Wykluczone Przynajmniej parametrami, Jednakże też unikatowością. Cóż istotne, ze słów twórcy można wywnioskować, że zdobywanie kolejnych łuków Azali innych zabawek Pod żadnym pozorem będzie konieczne, a całość będzie się dało przejść Rzut beretem wykorzystaniu początkowego ekwipunku. Wszystkie będzie można też ulepszać w celu dostosowania Ku swojego stylu gry. Na przykład postawić na bardziej skryte podejście.

Co się tyczy fabuły gry, to według Brinkera ma ona być powiązana z wydarzeniami ukazanymi w Tomb Raiderze, powrócą też poznane Dawniej postacie (jak choćby ujawniony wcześniej Jona). Lecz znajomość tej odsłony Ale skąd będzie wymagana – Koleje losu przedstawiona w Rise of the Tomb Raider ma być w pełni samodzielna i zrozumiała dla tych, którzy Ani grali w poprzednią część serii.


Tagi: gry na świecie Crystal Dynamics długość gier Rise of the Tomb Raider PC X360 PS4 XONE
Skomentuj: