Wieści ze świata (Divinity: Original Sin II, Mass Effect w parku rozrywki, gra Amazonu na PC) 30/9/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.09.2015, 03:09


Kategorie: News

Promocje Steama

Oferta dnia i oferty specjalne (do środy 30.09 W kierunku godz. 19:00):

Oferta dnia (do czwartku 1.10 Na godz. 19:00):

Midweek madness: 10-lecie serii Sniper Elite (do piątku 2.10 Ku godz. 19:00), WWW:

Midweek madness: Komplet Tomb Raider (do 2.10 Ku godz. 19:00), WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 6.10 Na godz. 19:00) – Obniżka cen 160 gier – WWW

Tydzień z Sanctum (darmowe granie W kierunku 5.10 Na 22:00, przeceny W stronę 6.10 W stronę 19:00):

Promocje GOG.com

Weekly Staff Picks – wyprzedaż pięciu „generalskich” strategii (WWW) a również najstarszych gier z serii RollerCoaster Tycoon (WWW) – Na czwartku 1 października Na godz. 11:59:

Kupując wszystkie przecenione gry z serii RollerCoaster Tycoon naraz, zapłacicie 8,97 USD (ok. 34 zł) – obniżka wzrasta W tamtych/tych czasach Ku 75% W okresie pojedynczą odsłonę (WWW).

Inne promocje:

Divinity: Original Sin II – NPC od GOG.com w rękach graczy

Pamiętacie 10 tysięcy dolarów, które włodarze GOG.com wpłacili w kickstarterowej zbiórce pieniędzy na Divinity: Original Sin II? Okazuje się, że CD Program – właściciel owej platformy dystrybucji cyfrowej – Bynajmniej zamierza pojedynczo przygotowywać bohatera niezależnego Na gry (a taka jest Zadośćuczynienie Podczas równie wysoką wpłatę). W miejsce tego przygotował Kwiz w porozumieniu z Larian Studios – przez najbliższe tygodnie Ogół użytkownicy GOG.com mogą zgłaszać swoje pomysły na NPC-ów w Divinity: Original Sin II (według schematu zamieszczonego tutaj). Po pewnym czasie Brygada rzeczonego serwisu i deweloperzy wybiorą trzy najciekawsze projekty, z kolei Walny zwycięzca – postać, która znajdzie się w grze – zostanie wyłoniony drogą głosowania przeprowadzonego wśród graczy.

Atrakcja z Mass Effecta w parku rozrywki w USA

Studio BioWare pochwaliło się, że zawarło umowę z parkiem rozrywki California’s Great America, zlokalizowanym w mieście Santa Clara. Na mocy porozumienia w rzeczonym parku znajdzie się clou w postaci statku SSV Normandia, znanego z serii Mass Effect. Odwiedzający będą mogli wejść na pokład i wziąć udział w spektaklu 4D, opowiadającym o podróży na pewną „odleglą planetę” w celu stawienia czoła straszliwemu zagrożeniu w walce o stawkę „większą niż życie”. Stateczek komandora Sheparda Winien trafić Na parku California’s Great America w niesprecyzowanym bliżej okresie 2016 roku.


Wieści ze świata (Divinity: Original Sin II, Mass Effect w parku rozrywki, Wybieg Amazonu na PC) 30/9/2015 - rycina #2

Gra od Amazonu będzie nastawiona na walkę wręcz

Jak być może pamiętacie, w czerwcu komercyjny tuz Amazon ogłosił, że jego wewnętrzne Salon deweloperskie przygotowuje „ambitną” grę na PC. Oficjalna zapowiedź tej produkcji Nadal Nie ma mowy nastąpiła, Wada dzięki listowi rekrutacyjnemu, który napisał Finiszowy sprawunek zespołu – Eric Flannun, Ku niedawna etatowiec w ArenaNet i mający na koncie chociażby pracę jako lead designer W pobliżu Guild Wars 2 – poznaliśmy parę szczegółów na Osnowa tej pozycji. Jak się okazuje, Amazon Game Studios pracuje nad trzecioosobową grą akcji nastawioną na walkę wręcz i wieloosobową rywalizację. Tytuł ma robić użytek z najnowszej technologii (przypuszczalnie silnika CryEngine), Kiedy również korzystać z chmury i serwisu Twitch.

Amazon Game Studios poszukuje Dzisiaj dziesięciu osób Na zespołu deweloperskiego, m.in. Nestor level designera, lead game programmera i Nestor game animatora. Opłaca się Blisko okazji wspomnieć, że w ciągu ostatnich tygodni od Wyższe wykształcenie odłączyło się trzech doświadczonych deweloperów: Clint Hocking (reżyser Far Cry 2), Eric Nylund (13 lat doświadczenia Rzut beretem Halo i innych markach Microsoftu) a również Jonathan Hamel (ponad pięć lat pracy W obecności serii Tomb Raider u Crystal Dynamics).

Co więcej, kilkanaście dni temu Amazon zapowiedział nową wersję swojego multimedialnego urządzenia Fire TV, przygotowywanego z myślą o graczach. Zaoferuje ono mniej więcej dwakroć tyle większą wydajność niż odmiany oferowane W stronę tej pory tudzież (jak) z igły kontroler. Na okcydentalny Gospodarka sprzęt trafi 5 października w sugerowanej cenie 140 dolarów (ok. 520 zł).


Wieści ze świata (Divinity: Original Sin II, Mass Effect w parku rozrywki, Gierka Amazonu na PC) 30/9/2015 - reprodukcja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej wadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie Amazon Game Studios GOG.com konkursy Mass Effect (seria) parki rozrywki Wieści ze świata
Skomentuj: